OTEL EGE

Akçay, Edremit

Her şey, eşsiz güzellikteki denizin Balıkesir’e gülümsemesiyle birlikte başladı. Bu gülümsemenin ardından burada bir yeri büyüleyici bir otele dönüştürme hayali bizleri sardı. Bu hayalimizin peşinden koştuk ve şu an hayalimizi gerçekleştirdik.

Otelimiz, Kaz dağlarının mis kokulu yamaçlarından Edremit körfezine kadar uzanan, dünyada eşi az bulunan, hava kirliliğinden arınmış yüksek oksijen oranıyla, yeşil ile mavinin en güzel tonları ile benzersiz doğa güzelliklerine sahip Akçay ‘ın önünde uzanan plajların ve sahil yürüyüş alanlarının yanıbaşında yer almaktadır.

Misafirlerimiz, kuş sesleri eşliğinde Kaz dağlarının bizlere sunduğu tamamen organik ürünlerden hazırlanan kahvaltınızı afiyetle yedikten sonra, bölgedeki bir çok tarihi ve doğal eserlere yolculuk ederek, her zaman aklınızda yer edinecek birçok güzel anı edinir; sakin, huzurlu ve samimi bir ortamda konfor içerisinde konaklayarak kaybedilen enerjiyi tekrardan geri kazanırlar.

Tesisimiz, tüm yıl açık olup misafirlerini ilgi ve sevgi ile ağırlamaya 4 mevsim boyunca devam etmektedir. Otel Ege Akçay, denize 30 metre, Edremit Körfez Havalimanı ‘na yaklaşık 5 kilometre mesafede yer almaktadır. Toplam 22 oda ile hizmet vermekte olup, 0-6 yaş arası çocuklar ücretsiz konaklama yapabilmektedir.

Sizleri Yunan mitolojisinde geniş yer bulmuş efsaneleri, mavi bayrak ile tescillenmiş muazzam denizi, tarif edilemez tazelikteki havası, tarihi güzellikleri ve Kaz dağlarının büyüleyici yeşilliği ile meşhur Akçay ‘a, Otel Ege ‘ye davet ediyoruz.

Görüşmek dileğiyle…